Nahoru

Lokalita Praha 7 Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

Vivus Argentinská

Praha 7

Nový Dokončení 2020-2021 Nové moderní byty vyrostou v rámci projektu Vivus Argentinská v oblíbené lokalitě Prahy 7 – Holešovice....

Číst více

Komunardů 35

Praha 7

Dokončení 01/2020 V pražských Holešovicích vyrůstá nový polyfunkční objekt dle návrhu architekta Stanislava Fialy. Od třetího do osmého podlaží zde vzniknou moderní byty o veliko...

Více informací

Vivus Osadní

Praha 7

Dokončení 2018 Vivus přichází s novým developerským projektem Osadní v lukrativní lokalitě Prahy 7 – Holešovicích. Projekt je situovaný převážně na západní straně do klidné ul...

Číst více

NOVÉ BYTY PRAHA

NOVÉ BYTY PRAHA

Nové Byty Praha .eu Vám přinášejí  ucelený katalog nejzajímavějších developerských projektů, nových bytů zkolaudovaných (ihned k nastěhování) i nezkolaudovaných (rozestavěných), které může v současnosti Praha nabídnout.

Jak jedoduše vybrat nový byt v Praze?

Nový byt můžete vybírat nejen podle lokality, ale také podle typu a termínu dokončení projektu. Nabídka nových bytů je denně aktualizována a doplňována. Chytrý filtr pomůže vybrat to pravé bydlení vhodné právě pro Vás. Využijte chytrý filtr pro výběr nemovitosti a vyberte si některý ze zkolaudovaných či rozestavěných bytů přesně podle Vašich představ. Dokončené nové byty jsou připravené k okamžitému nastěhování. U rozestavěných bytů využijte možnosti ovlivnit jejich podobu ještě před dokončením - můžete tak ovlivnit finální dispozice bytu, obklady i podobu koupelny, osazení zásuvek a další. Stačí odeslat kontaktní formulář u Vámi vybraného bytového projektu a můžete využít možnost prohlédnout si zvolené nové byty v Praze na developerském projektu  na vlastní oči.

Nové byty Praha - když sháníte nové bydlení v Praze

Portál Nové byty Praha .eu je určen pro všechny, kteří chtějí změnit své dosavadní bydlení. Hledáte menší byt, větší byt, stěhujete se do Prahy za prací či studiem? Novinky na trhu bydlení naleznete v části nové developerské projekty (stačí využít připravený filtr nových bytů). Nabízíme nové byty již zkolaudované, které jsou ihned k nastěhování. Využijte ale také možnosti objevit nejnovější developerské projekty a budete mít dostatek času řešit klientské změny u vybraného bytu. Čím dříve se začnete o nový byt zajímat, tím větší bude Váš výběr. Byty na novém projektu nebudou tzv. „přebrané“ a Vy můžete vybírat – velikost, polohu, výhled, patro a v neposlední řadě i parkovací stání či sklepní kóje. Proto přijďte včas a vybírejte.

Výběr nového bytu podle lokality

Při výběru ideálního bydlení je obvykle důležitá také lokalita. Hledáte takový nový byt, který by Vám vyhovoval, byl podle Vašich představ a ještě navíc splňovat další kritéria jako dostupnost městské hromadné dopravy, v blízkosti škola, školka, dětské hřišti či cyklostezka? Chcete nový byt v blízkosti Vašeho zaměstnání? Nové byty Praha proto umožňují vyhledávat projekty přímo na mapě Prahy - mapu je možné kliknutím na "Velká mapa" rozšířit na celou velikost okna.

Nenašli jste vhodný nový byt v Praze?

Vybírat můžete také projekty podle čísla městské části - Prahy 1 až Praha 10, Praha východ a Praha západ. Chcete byt v blízkosti Vašeho zaměstnání? Nenašli jste na portálu Nové byty Praha takovou nemovitost, jakou jste hledali? Odešlete nám kontaktní formulář "Nenašli jste vhodnou nemovitost" a napište nám svoji představu o ideálním bytě. Nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme s nabídkou novostaveb či jiných vhodných bytů, domů a realit, které se budou maximálně blížit Vámi zadanému popisu. U nás si vybere každý. Máme připravené luxusní byty pro náročnou klientelu ale i levné nabídky pro nižší příjmovou skupinu.

Hypotéka - jednoduché financování nového bytu či domu

Přemýšlíte o koupi nového bytu a jeho financování prostřednictvím hypotéky? Zajímá Vás, kolik budete měsíčně splácet a jaké budou celkové náklady hypotéčního úvěru? K rychlému orientačnímu výpočtu vám pomůže hypoteční kalkulačka, s podrobnějšími informacemi Vám pomohou naši hypotéční makléři. V sekci financování naleznete základní informace k hypotékám. Máme pro Vás  připravené zvýhodněné podmínky hypoték - například mimořádné slevy na úrokových sazbách, odhady bytu zdarma, zpracování úvěru zdarma. Využijte současné výhodné podmínky na trhu hypotéčních úvěrů - připravíme Vám nezávazné porovnání hypoték.