Nahoru

Sudoměřská 23 Cesta k novému bydlení nikdy nebyla jednodušší

Dokončení zima 2023

Bytový dům Sudoměřská 23 prochází citlivou rekonstrukcí stávajícího činžovního domu, postaveného na přelomu 19. a 20. století. K prodeji se nabízí 25 bytových jednotek, 2 ateliéry a 6 parkovacích míst. Ke každému bytu patří sklepní kóje, umístěná v suterénu domu.

Dům se nachází v klidné lokalitě na hranici Vinohrad a Žižkova v docházkové vzdálenosti náměstí Jiřího z Poděbrad, Flory nebo Olšanského náměstí. Díky takto skvělé lokalitě máte vše nadosah. Jen pár minut chůze, resp. za rohem, se nachází nákupní centru Atrium Flora s širokou občanskou vybaveností. Nedaleko domu je také stanice metra A – Flóra nebo tramvajová i autobusová zastávka.

Náš tip

Pro klienty financující koupi nového bytu hypotékou jsou pro tento projekt připraveny mimořádně zlevněné úrokové sazby, odhady bytu zdarma a nulový poplatek za zpracování. V případě zájmu o bezplatné porovnání hypoték potvrďte v kontaktním formuláři Váš zájem o hypoteční financování. Pro rychlý propočet splátky je tu hypoteční kalkulačka. Přesný výpočet a ověření Vašich příjmů připraví hypoteční specialista. K dispozici jsou i právní služby nezávislé advokátní kanceláře.

 

Praha 3
byt
Dokončení zima 2023

Chci více info o projektu

Další projekty v lokalitě Praha 3

Villa Vintage

Praha 3

Dokončení 2023 Villa Vintage splňuje všechny pozitivní významy svého jména, je exkluzivním komorním projektem, který nabízí nádech klidnějšího života v jinak pulzujícím hlavní...

Detail projektu

Vitkovia Centrum

Praha 3

Dokončení prosinec 2023 Polyfunkční dům VITKOVIA CENTRUM je situován v Praze 3, v srdci starého Žižkova přímo u parku Vítkov. Moderní architektura citlivě koresponduje s okolní histori...

Více informací